Hemen Sizi Arayalım!
Mailliniz Başarıyla Gönderilmiştir.

Otelimize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?


 • Özel Araç ile;

  Çanakkale – İzmir ana yolunda, Küçükkuyu - Ayvacık arasında kalan Yeşilyurt Köyü’nde, ana yoldan içeri doğru asfalt yolla 1.5 km içeri girerek bize ulaşabilirsiniz. Çanakkale tarafından gelecek misafirlerimiz için; Ayvacık’ı geçtikten sonra Çam Dibi’nin yanından girmeyip, devam ederek sol tarafa doğru Yeşilyurt Köyüne girmenizi tavsiye ediyoruz. Otelimiz Ayvacık’a 32 km mesafededir. Balıkesir tarafından gelecek misafirlerimiz için; Balıkesir’den Edremit istikametine doğru devam ettiğinizde, Küçükkuyu beldesini geçtikten 2 km. sonra sağa doğru Yeşilyurt Köyü’ne girebilirsiniz.


 • Uçak ile;

  Her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından (SAW), ayrıca haftanın çoğu günü İstanbul Havalimanı’ndan (IST) Balıkesir Edremit Kocaseyit Havalimanına (EDO) uygun fiyatlı uçuşlar mevcuttur. Haftanın Salı hariç her günü Ankara’dan ve haftada bir gün Almanya’nın belirli şehirlerinden de uçuş bulunmaktadır. Otelimiz Havalimanına 54 km. mesafededir. Ücretli / ücretsiz servislerle veya taksi ile otelimize ulaşılabilir.


 • Yenikapı – Bandırma Vapuru ile;

  Yenikapı – Bandırma Vapuru ile; İstanbul Yenikapı’dan Bandırma’ya, Bandırma’dan da aracınız ile veya otobüs ile otelimize gelebilirsiniz. Bandırma vapurundan sonra; Bandırma – Susurluk – Balıkesir – Edremit – Yeşilyurt Köyü sıralamasıyla gelmenizi tavsiye ediyoruz. Bandırma’dan otelimiz: 229 km.


  • Otobüs ile;

   Otelimiz Küçükkuyu Otogarına sadece 5 km. mesafede yer almaktadır. Buradan taksi ile otelimize ulaşılabilir.